XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych dzieci, które rozpoczynają nowy rok szkolny.

Spotkanie dla dzieci przygotowujących się w tym roku szkolnym do I Komunii świętej oraz ich rodziców dziś po Mszy świętej o godz. 11.30.

Dzisiaj druga niedziela miesiąca – koleta przeznaczona będzie na cele gospodarcze.

Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się w tym roku szkolnym do sakramentu bierzmowania oraz ich rodziców w niedzielę 15 IX po Mszy świętej o godz. 11.30.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu.

W piątek 13 IX po Mszy świętej o godz. 19.00 nabożeństwo fatimskie.

Comiesięczna wizyta u chorych w sobotę 14 IX.

We wtorek dnia 3 IX 2024 na kaplicy w Klęczkowie została zawieszona tablica z tytułem świątyni. Tablica jest darem Państwa Aleksandry i Stanisława Zakrzewskich oraz Państwa Eweliny i Marka Zakrzewskich z Filic.

Parafia św. Katarzyny organizuje w  dniach 21 – 22 IX autokarową Pielgrzymkę Małżeństw i Rodzin do Częstochowy. Wyjazd o godz. 10.00 z parkingu przy kościele św. Katarzyny, powrót około godz. 20.00. Zapisy w zakrystii Parafii św. Katarzyny, biurze parafialnym lub pod numerem telefonu (23) 697 – 96 – 00. Koszt przejazdu z noclegiem i trzema posiłkami wynosi 240 zł. Plan pielgrzymki na stronie https://katarzyna-dzialdowo.com.

Intencje nadesłane na skrzynkę modlitwy:

– Monika: Proszę o modlitwę o łaskę małżeństwa i dar potomstwa dla Moniki, Mariusza i Krzysztofa.

– Anna: Proszę o modlitwę w intencji uratowania związku Anny i Dawida.

Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składam życzenia wszelkich łask i opieki Matki Bożej.

Intencje mszalne.

PODZIEL SIĘ.