II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Przeżywamy dziś dzień modlitwy i solidarności z misjonarzami. Po Mszach św. zbiórka do puszek na misyjne dzieło pomocy „Ad Gentes”.

Zapraszam na nabożeństwa pasyjne:

* Droga Krzyżowa w każdy piątek Wielkiego Postu w połączeniu ze Mszą Świętą

– Burkat: 17.00

* Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu

– Klęczkowo: 9.30

– Burkat: na zakończenie Mszy Świętej o godz. 11.30

Za udział w nabożeństwach pasyjnych można uzyskać odpust zupełny.

Rekolekcje wielkopostne w naszej Parafii rozpoczniemy w III Niedzielę Wielkiego Postu tj. 3 III. Nauki rekolekcyjne:

– w niedzielę na wszystkich Mszach świętych: 8.00, 10.00 (Klęczkowo), 11.30

– w poniedziałek: 17.00 Burkat, po Mszy św. nauka dla kobiet

– we wtorek: 17.00 Burkat, po Mszy św. nauka dla mężczyzn

W tym czasie odbędą się również rekolekcje dla uczniów Szkoły Podstawowej w Burkacie. Nauki rekolekcyjne dla dzieci odbędą się w szkole, a we wtorek na zakończenie rekolekcji dzieci będą uczestniczyły we Mszy świętej.

Spowiedź na zakończenie rekolekcji we wtorek 5 III w Burkacie od godz. 16.30 do 17.00.

Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać do skarbonki pod chórem lub dokonując wpłaty na konto parafialne.

Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składam życzenia wszelkich łask i opieki Matki Bożej.

Intencje mszalne.