XI NIEDZIELA ZWYKŁA

W środę od godz. 18.00 do 19.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z uwielbieniem i spotkanie wspólnoty Emaus.

W piątek 21 VI zakończenie roku szkolnego. Msza święta w tym dniu o godz. 8.00 wraz ze społecznością szkolną. Nie będzie w tym dniu adoracji Najświętszego Sakramentu oraz Mszy świętej o godz. 19.00.

Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe w połączeniu ze Mszą świętą.

W dniach 30 VI – 1 VII z parafii św. Wojciecha w Działdowie wyruszy piesza pielgrzymka do Sanktuarium Maryjnego w Lipach. Wyjście w niedziele 30 VI po Mszy świętej o godz. 7.30. Nocleg w Rybnie. Koszt pielgrzymki: 30zł. Zapisy i informacje dotyczące pielgrzymki w parafii św. Wojciecha w Działdowie.

Osoby chętne wesprzeć poczęstunek dla pielgrzymów idących do Lip, którzy zatrzymają się w Burkacie, proszę o wpłaty do p. Oli Kowalskiej.

Dnia 1 VIII 2024 z parafii św. Katarzyny w Działdowie po Mszy świętej o godz. 7.00 wyruszy piesza pielgrzymka na Jasna Górę. Spotkanie organizacyjne w niedzielę 28 VII po Mszy świętej o godz. 18.00 w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Działdowie. Zapisy podczas spotkania lub w kancelarii parafii Podwyższenia Krzyża Świętego.

Intencje nadesłane na skrzynkę modlitwy:

– Agnieszka: Dziękuję za dar życia i powołania ks. Patryka i proszę o Boże błogosławieństwo dla niego.

– Zbigniew: Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o łaskę zdrowia i wiary dla Józefy i jej rodziny.

– Artur: Proszę o łaskę znalezienia dobrej żony dla mnie.

Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składam życzenia wszelkich łask i opieki Matki Bożej.

Intencje mszalne.

PODZIEL SIĘ.