XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

W środę nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu z uwielbieniem ani spotkania wspólnoty Emaus.

W niedzielę 28 VII z racji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców poświęcenie pojazdów po każdej Mszy świętej.

W niedziele 28 VII w Parafii św. Wojciecha w Działdowie odbędzie się spotkanie przed pielgrzymkowe z możliwością zapisów na pielgrzymkę. Pielgrzymka wyruszy 1 VIII z Parafii św. Katarzyny po Mszy świętej o godz. 7.00.

Zapowiedzi przedślubne:

Zapowiedź I:

Karolina Pytka, panna

Parafia Burkat

Karol Nowiński, kawaler

Parafia św. Katarzyny, Braniewo

Gdyby ktoś wiedział o istniejących przeszkodach do zawarcia małżeństwa między tymi narzeczonymi zobowiązany jest o tym powiadomić miejscowego Proboszcza.

Intencje nadesłane na skrzynkę modlitwy:

– Zbigniew: Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o łaskę zdrowia i wiary dla Zbigniewa i jego rodziny.

– Zbigniew: Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o łaskę zdrowia i wiary dla Agnieszki i jej rodziny.

Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składam życzenia wszelkich łask i opieki Matki Bożej.

Intencje mszalne.

PODZIEL SIĘ.