You are currently viewing Kanoniczne wprowadzenie nowo mianowanego proboszcza ks. dra Dawida Galanciaka – 10 lipca 2022

Kanoniczne wprowadzenie nowo mianowanego proboszcza ks. dra Dawida Galanciaka – 10 lipca 2022

Kanoniczne wprowadzenie nowo mianowanego proboszcza ks. dra Dawida Galanciaka  dokonało się podczas, uroczystej Mszy Świętej, która miała miejsce 10 lipca 2022  r. w kościele pw. św. Jana Pawła II w Burkacie. W imieniu Biskupa Ordynariusza do wspólnoty parafialnej, ks. Dawida wprowadził Ks. Dziekan Stanisław Kadziński. Po homilii, nasz nowy proboszcz złożył uroczyste wyznanie wiary oraz publicznie ślubował wierność Chrystusowi Panu i Jego Ewangelii dla dobra wszystkich Parafian, których powierzono Jego opiece duszpasterskiej.

Czcigodny Księże Proboszczu, w imieniu wszystkich mieszkańców Parafii św. Jana Pawła II w Burkacie – życzymy wszelkiego dobra oraz Bożego Błogosławieństwa, satysfakcji z pracy w nowej placówce, spełnienia marzeń, zadowolenia oraz sukcesów zarówno duszpasterskich, jak i osobistych.