You are currently viewing Goście w naszej Parafii

Goście w naszej Parafii

Naszą Parafię odwiedzili:

1. Pani Senator Rzeczypospolitej Polskiej Bogusława Orzechowska
  2. ks. Marcin Sokołowski – Wikariusz Parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Łasinie, diecezja toruńska.
  3. ks. Paweł Śliwiński – Wikariusz Parafii Nawiedzenia NMP i św. Anny w Lubawie, diecezja toruńska.
  4. ks. Bartłomiej Surdykowski – Wikariusz Parafii św. Antoniego w Toruniu, diecezja toruńska.
  5. Pan Poseł Rzeczypospolitej Polskiej Robert Gontarz z Małżonką.
  6. ks. Marcin Sokołowski – wikariusz Parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Łasinie, diecezja toruńska.
  7. s. Franciszka Plewka – Pasterka z Kostrzyna nad Odrą, diecezja zielonogórsko – gorzowska.
  8. ks. Maciej Plewka – redemptorysta z Parafii św. Marka w Łodzi, archidiecezja łódzka.
  9. ks. kan. Józef Penc – Proboszcz Parafii św. Barbary w Płośnicy, diecezja toruńska.
  10. ks. Prałat Zbigniew Chmielewski – Proboszcz Parafii Świętej Trójcy w Lutkówce, diecezja łowicka.
  11. ks. kan. Jerzy Marian  Hirsz – emerytowany Proboszcz Parafii św. Jakuba Apostoła w Kazanicach, diecezja toruńska.
  12. ks. Marek Januszewski – wikariusz Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Działdowie, diecezja toruńska.
  13.  Siostry Pasterki: s. Rajmunda Moczyńska z Wołomina i s. Dominika Moczyńska z Jabłonowa Pomorskiego, diecezja toruńska.
  14. ks. kan. Mieczysław Rozmarynowicz –  Kustosz Figury Matki Bożej Lipskiej i Proboszcz Parafii Nawiedzenia NMP i św. Anny w Lubawie, diecezja toruńska.
  15. ks. Wojciech Jonik – Proboszcz Parafii św. Wawrzyńca w Ryńsku, diecezja toruńska.
  16. ks. kan. Kazimierz Oziewicz – Proboszcz Parafii św. Antoniego w Sarnowie, archidiecezja warmińska.
  17. ks. Jacek Wieczorek – Wikariusz Parafii bł. skMarii Karłowskiej w Toruniu, diecezja toruńska.
  18. ks. Marcin Kaczyński – Proboszcz Parafia pw. Świętych Męczenników Fabiana i Sebastiana w Szczuce, diecezja toruńska.
  19. ks. Waldemar Majchrowski – Proboszcz Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Błoniu koło Łęczycy, diecezja łowicka.
  20. ks. dr Michał Oleksowicz – Wicerektor WSD w Toruniu z wraz z klerykami Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu, diecezja toruńska.