You are currently viewing Zapraszamy do modlitwy Różańcem Świętym w październiku

Zapraszamy do modlitwy Różańcem Świętym w październiku

Od soboty rozpoczynamy miesiąc październik. Zapraszam serdecznie na nabożeństwa różańcowe, które celebrowane będą w następującym porządku:

BURKAT

– poniedziałek – sobota – godz. 17.30

– niedziela – godz. 15.00

KLĘCZKOWO

– środa – godz. 16.30

– niedziela – godz. 9.30 – odmawia Wspólnota Żywego Różańca z Klęczkowa

Za odmówienie pięciu dziesiątków różańca w kościele, publicznej kaplicy, rodzinie, wspólnocie zakonnej lub brackiej można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. oraz pozostałe dzieci oraz młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania i pozostała młodzież uczestniczy w modlitwie różańcowej dwa razy w tygodniu w wybranym przez siebie dniu. Różaniec dla dzieci i młodzieży odmawiany jest wspólnie z dorosłymi o godz. 17.30.

Dla dzieci uczestniczących w nabożeństwach różańcowych będą wyklejanki. Zachęcam do uczestniczenia we wszystkich nabożeństwach.

Różaniec w niedzielę o godz. 15.00 w kościele w Burkacie będziemy odmawiali w intencji naszych bliskich zmarłych.

W dniu odpustu 16 X modlitwę różańcową odmówimy o godz. 11.30 przed Sumą Odpustową.

Podczas Różańca będziemy modlili się w sposób szczególny w następujących intencjach:

– poniedziałek – za dzieci i młodzież

– wtorek – za rodziny

– środa – za naszą Parafię, o dobre przeżycie przygotowania do świętowania dziesięciolecia istnienia naszej Parafii oraz za rodziny przyjmujące kopię figury Matki Bożej Skępskiej w swoich domach

– czwartek – za tych, którzy prosili nas o modlitwę

– piątek – za starszych i cierpiących

– sobota – za przeżywających kryzysy życiowe

– niedziela – za zmarłych z naszej Parafii