You are currently viewing Życzenia świąteczne dla Parafian i Gości

Życzenia świąteczne dla Parafian i Gości

Drodzy Parafianie i Goście!

Z narodzeniem Pana Jezusa ożywa nasza wiara, nadzieja i miłość. Pragnę życzyć Wam z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego tych właśnie darów od Bożej Dzieciny. Wiary, która będzie siłą w codziennym zmaganiu o świętość. Nadziei, która pomoże podtrzymywać dobre pragnienia i otworzy serca na Bożą łaskę. Miłości do Pana Boga i człowieka, bo tylko ona nadaje sens i piękno naszemu życiu. Niech Maryja przytuli każdego z Was w tę Świętą Noc Narodzenia do swego serca, tak mocno, jak tuli Jezusa. Niech święty Józef otoczy Was swym płaszczem opieki, jak otoczył Jezusa i Maryję. Niech Pan nasz Jezus Chrystus Was prowadzi i błogosławi Wam. Z darem modlitwy i świątecznym błogosławieństwem

ks. Dawid Galanciak – proboszcz