You are currently viewing Pielgrzymka autokarowa w Bieszczady – 16 – 18 października 2023

Pielgrzymka autokarowa w Bieszczady – 16 – 18 października 2023

W dniach 16 – 18 października 2023 organizujemy Pielgrzymkę autokarową w Bieszczady. W programie pobyt w takich miejscach jak: Zagórz /Ruiny klasztoru Karmelitów Bosych w Zagórzu, wieża widokowa, Sanktuarium Matki Bożej Zagórskiej – Matki Nowego Życia/; Kolej gondolowa i zapora w Solinie; Bieszczadzki Park Narodowy; Muczne /Muzeum Plenerowe Wypału Węgla Drzewnego/; Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości w Polańczyku; Cerkiew prawosławna w Szczawnem; Klasztor Sióstr Nazaretanek w Komańczy /miejsce uwięzienia bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego/; Muzeum historyczne z kolekcją ikon w Sanoku.

Koszt 780 zł obejmuje: noclegi w hotelu 3-gwiazdkowym, śniadania, obiadokolacje, przejazd, ubezpieczenie, bilety wstępu, opłatę przewodnika.

Zapisy w zakrystii po Mszy św., w biurze parafialnym bądź pod nr tel. 606 901 796. Przy zapisach należy podać nr PESEL.

Zapisy do 28 września wraz z zaliczką 200 zł.