You are currently viewing Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin do Częstochowy – 23 – 24 września 2024
PHOTO: ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS Wojewodztwo wielkopolskie Lichen Stary, Sanktuarium Matki Bozej Bolesnej Krolowej Polski w Licheniu Starym, w sklad ktorego wchodzi m.in. Bazylika Najswietszej Maryi Panny Lichenskiej, budowa 1994 - 2004. projekt architektoniczny - Barbara Bielecka N/z bazylika dolna - obraz przedstawia rodzine Ulmow z Markowej zamordowana przez Niemcow w marcu 1944 r. za ukrywanie dwoch zydowskich rodzin.

Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin do Częstochowy – 23 – 24 września 2024

Parafia pw. Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie organizuje 2-dniową autokarową Pielgrzymkę Małżeństw i Rodzin do Częstochowy w dniach 23-24 września br./sobota-niedziela/. Tegorocznej pielgrzymce patronować będzie błogosławiona rodzina Ulmów, której relikwie rozpoczną peregrynacje po polskich diecezjach, a do naszej diecezji dotrą w dniach 17-24 lutego 2024 roku.

Wyjazd w sobotę 23 września o godz. 6.00 z parkingu przy kościele Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie, a powrót w niedzielę 24 września ok. godz. 21.00.

Zapisy pod nr tel. 23 697 96 00 bądź w biurze Parafii Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie, a koszt przejazdu wraz z noclegiem i 4 posiłkami wynosi 260 zł.

Plan pielgrzymki jest opublikowany na stronie internetowej https://katarzyna-dzialdowo.com

 

Ks. Szymon Chachulski

Proboszcz Parafii pw. Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie